Siemka!
Witajcie. Mam na imię Marcin i mam 17lat, jeszcze parę msc i 18 SmileJeżeli chodzi o mnie to interesuję się motoryzacją, sportem oraz e-sportem. Mam wiele pozytywnych cech lecz jestem skromnym człowiekiem. Jedną z moich najcenniejszych cech charakteru jest niezłomność - jeżeli coś mi nie wychodzi nie poddaje się, nie tracę nadziei i zawsze daje z siebie 110%, lecz wszystko co zdobyłem zdobywałem uczciwie. Cecha wiążąca się z poprzednią jest moja ambitność, jestem bardzo ambitnym człowiekiem mogę spędzić nad czymś cały dzień byle tylko się tego nauczyć. Kolejną z moich cech charakteru jest bezkonfliktowość. Staram się nie kłócić z nikim. Ciężko mnie wyprowadzić z równowagi, a jeżeli uda się to komuś to nie kłócę się dalej tylko kończę rozmowę i idę odreagować. Jestem człowiekiem o wielkim poczuciu humoru więc czasami lubię potrollować i pożartować lecz wiem, że wszystko ma swoje granice. Żartuje tylko w taki sposób żeby każdy się z tego śmiał, a nikomu nie sprawiam tym przykrości. Moim zdaniem jestem pomocnym człowiekiem, zawsze pomagam każdemu kto potrzebuje mojej pomocy i sprawia mi to przyjemność. Jestem również uczciwym człowiekiem, ktoś źle przeleje pieniądze od razu mu je oddaje, nie oszukuje nikogo dla własnych korzyści i własnego dobra. Jest to kilka z moich wielu cech oczywiście nikt nie jest idealny i mam też swoje złe cechy. Jak większość z nas jestem leniwy. Mam nadzieję że się polubimy, strzała!
Odpowiedz

Copyright © 2020-2021 Lajtowy.pl
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Projekt: ARISovsky Wdrożenie: Codelabel Edycja: SamsungPLL